Renowacja i hydroizolacja dachów płaskich

Dach to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów budynku. Dlatego jego odpowiednie i profesjonalne zabezpieczenie jest koniecznością. To ważne w szczególności, jeśli chodzi o dachy płaskie, które funkcjonalność i swoje właściwości mogą zachować tylko wtedy, gdy są solidnie przygotowane.

Profesjonalne zabezpieczenie dachu przed przeciekaniem i zawilgoceniem minimalizuje ryzyko zniszczeń lub zawaleń. Warstwa hydroizolacyjna jest gwarancją większego bezpieczeństwa budynku mieszkalnego lub przemysłowego.

Dach płaski jest szczególnie narażony na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Deszcz, śnieg, stojąca woda, czy promieniowanie UV negatywnie wpływają na szczelność dachu. Hydroizolacja zmniejsza zagrożenie powstania korozji i zawilgocenia, które powoduje do zagrzybienie.

Nasza firma od lat wykonuje renowacje i hydroizolacje dachów płaskich z użyciem nowoczesnych technologii, polegających na aplikacji bezszwowych materiałów hydroizolacyjnych. Wykonujemy także hydroizolacje i renowacje dachów membranami płynnymi (poliuretanowymi, akrylowymi i polimerowymi). Od 15 lat termoizolujemy dachy płaskie metodą natrysku sztywnej piany poliuretanowej. Nasza oferta jest przeznaczona dla klientów indywidualnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także mniejszych i większych przedsiębiorstw.

U nas znajdziesz nowoczesne usługi hydroizolacji i renowacji dachów. Płynne membrany hydroizolacyjne, których używamy są gwarancją wysokiej jakości i precyzyjnej szczelności twojego dachu. Wykonujemy także izolacje oparte na modyfikowanych żywicach akrylowych, poliuretanowych i polimerowych.

To najnowsze rozwiązanie w kontekście izolowania dachów, które gwarantuje szczelność dachu nawet do 25 lat!

Systemy hydroizolacyjne z membran płynnych

Zobacz więcej

Systemy termoizolacyjne z pianki PUR

Zobacz więcej