O firmie

Bogate spektrum doświadczeń, poparte referencjami

Zajmujemy się natryskiem sztywnej piany poliuretanowej na powierzchnie wewnątrz budynków (hale produkcyjne, magazyny, chłodnie, budynki inwentarskie, budynki mieszkalne itp.), oraz natryskiem piany poliuretanowej na dachy płaskie (hale, magazyny).

Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia takie jak izolacje rurociągów, jachtów, kutrów, barek itp. Tworzymy młody zespół, ale z długim doświadczeniem w tej branży zdobywanym w kraju i w USA. Nasza firma powstała na fundamencie dużego gospodarstwa rolnego, możemy śmiało powiedzieć, że problemy związane z termoizolacją magazynów, elewatorów, przechowalni i wszelkich budynków inwentarskich znamy od podszewki.

aq_block_6
aq_block_8

Używamy sprzętu i materiałów renomowanych firm

będących liderami na rynku światowym, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwala nam tworzyć profesjonalny zespół.

W roku 2008 zostaliśmy uhonorowani nagrodą targów rolnych Agro Pomerania w kategorii Najlepszy Wyrób. Posiadamy referencje od właścicieli wielkoobszarowych gospodarstw rolnych produkujących rośliny okopowe i zboże, oraz krajowych liderów w hodowli drobiu.

Prasa o nas

Translate »